Kuidas tagame toodete kvaliteedi?

Meie tooted valmivad käsitööna mitmekülgsete oskustega meistrite käe all. Kasutame kaasaegseid ja innovaatilisi töövahendeid. Valime materjali hoolikalt ning kontrollime kõiki tööprotsesse. Selle kõige tulemusena suudame pakkuda unikaalset ja kvaliteetset toodet.
Keskkonnasõbralikkus
Puit on mänguasjade valmistamiseks ideaalne materjal: loomulik, stabiilne, soe ja vastupidav. Soovime, et ka meid ümbritsev keskkond oleks hoitud. Puit pärineb kohalikest Eestimaa metsadest, seega kulutame vähem kütust ning väheneb transpordist tulenev saaste. Kõik toomisprotsessis tekkivad jäätmed on kasutatavad küttematerjalina, seetõttu kulutame vähem energiat ega koorma keskkonda jäätmetega. Meie pakenditel ei ole värvikirevaid pilte, kogu vajalik info on trükitud otse pakendimaterjalile – selliselt väldime lisakulutusi paberile ja keskkonnale ning säästame nii mõnegi puu. Tooted on kaetud vesialuseliste lakkidega, mis on sõbralikud meie töötajate tervisele ja ohutud nii kasutajale kui ka meid ümbritsevale atmosfäärile.

Ohutus
Ideaalne mänguasi peab kindlasti olema lastele atraktiivne ja pakkuma mängulusti, samuti peab ta olema vastupidav. Samavõrd oluline on, et mänguasi oleks ohutu laste tervisele. Kasutame materjalina naturaalset, keemiliselt töötlemata puitu. Seega on meie peamine mure, et kasutatavad värvid ja lakid ei sisaldaks kahjulikke aineid. Meie tooted on laboratoorselt kontrollitud ja analüüside tulemused on rahustavad. Klotsid vastavad Euroopa standardist EN 71 tulenevatele nõuetele. Meie toodete pakendil või kasutusjuhendil on asjakohased soovitused ja hoiatused. Soovitame nendega tutvuda ja neid järgida.
Hooldus
Määrdumise korral puhastage mänguasju niiske lapiga. Ärge kasutage keemilisi puhastusvahendeid.

Eelmine
Mis on Infano?