Kuidas tagame toodete kvaliteedi?

Meie tooted valmivad käsitööna mitmekülgsete oskustega meistrite käe all. Kasutame kaasaegseid ja innovaatilisi töövahendeid. Valime materjali hoolikalt ning kontrollime kõiki tööprotsesse. Selle kõige tulemusena suudame pakkuda unikaalset ja kvaliteetset toodet.
Keskkonnasõbralikkus
Puit on mänguasjade valmistamiseks ideaalne materjal: loomulik, stabiilne, soe ja vastupidav. Soovime, et ka meid ümbritsev keskkond oleks hoitud. Puit pärineb kohalikest Eestimaa metsadest, seega kulutame vähem kütust ning väheneb transpordist tulenev saaste. Kõik toomisprotsessis tekkivad jäätmed on kasutatavad küttematerjalina, seetõttu kulutame vähem energiat ega koorma keskkonda jäätmetega. Meie pakenditel ei ole värvikirevaid pilte, kogu vajalik info on trükitud otse pakendimaterjalile – selliselt väldime lisakulutusi paberile ja keskkonnale ning säästame nii mõnegi puu. Tooted on kaetud vesialuseliste lakkidega, mis on sõbralikud meie töötajate tervisele ja ohutud nii kasutajale kui ka meid ümbritsevale atmosfäärile.

Loe lisaks

Mis on Infano?

Infano on ettevõte, mis arendab, toodab ning turustab puidust mängu – ja täheklotse.

Infano peamine toode on kasepuidust mänguklots, millele on digitaalsel meetodil trükitud erinevad kujundid, tähed ja pildid. Toote disaini, pakendi, kasutusjuhendi juures järgitakse keskonnasäästlikke põhimõtteid ning tagatakse toote kasutaja maksimaalne ohutus. Toote kasutajateks on lapsed vanuses 1-8 aastat. Mänguklotsid on ideaalsed vahendid lapse arendamiseks.

Loe lisaks

Klotsidega mängimine

Lapsed ei mängi selleks, et õppida. Oleme veendunud, et lapsed õpivad sest nad mängivad. Pakume tooteid, mis kasvavad koos lastega ning aitavad neil mitmekülgselt areneda.
Sotsiaalne areng
Kasvades suureneb lapse sotsiaalsus. Ta õpib suhtlema, teisi mõistma ning valikuid tegema. Klotsidega mängimine võib väikese lapse jaoks olla esimene kogemus teistega koos mängida, suuremale lapsele aga esimene kogemus teisi aidata. Mängides on lapsed koos ja suhtlevad aktiivselt. See julgustab neid sõbrasuhteid looma.
Loe lisaks